بازگشت به صفحه اول  
 
 

 

 

نامه سرگشاده

به

رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا

عالیجناب دونالد ترامپ،

رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا،

 

دستور العمل جنابعالی در باره لغو ورود شهروندان ایران به ایالات متحده آمریکا موجب تاسف و نگرانی سازمان‌های جبهه ملی ایران در خارج از کشور است. از این رو توجه شما را به نکات زیر جلب می کنیم:

 

1.      جمهوری اسلامی ایران، یک حکومت دمکراتیک بر آمده از آرای ملت ایران نیست و سیاست های آن مورد تایید مردم ایران نمی باشد.

 

2.      در 38 سال گذشته شمار بزرگی از شهروندان ایرانی در اعتراض به حکومت اسلامی و در راستای تحقق دمکراسی و حقوق انسانی و شهروندی خویش جان و مال خود را از دست داده اند. برای نمونه در سال 1388 بسیاری در اعتراض به تقلب در انتخابات کشته شدند و یا پس از آن به زندانهای طولانی محکوم گردیدند.

 

3.      دستورالعمل شما مشکلی برای جمهوری اسلامی ایجاد نمی‌کند زیرا که مقامات، خانواده های ایشان و لابی های رژیم سالهاست شهروندی ایالات متحده را دریافت کرده اند و با دارایی های ملت ایران آزادانه در آمریکا زندگی می‌کنند. این دستورالعمل پناهجویان گریخته از حکومت اسلامی، دانشجویان نخبه ایرانی و خانواده هایی که برای دیدار فرزندان خود به کشور شما سفر می‌کنند و سفیران دوستی دو ملت هستند را هدف قرار داده است.

 

آقای رئیس جمهور، 

سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور بار دیگر ضمن تاکید بر نارضایتی عمیق خود از دستورالعمل یادشده و تقاضای لغو آن، اجرای طرح هایی را خواهان است که موجب محدودیت مقامات و لابی های دیکتاتوری جمهوری اسلامی در ایران و عوامل مخرب آن در جهان بشود.

 

سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

10 بهمن 1395 برابر 30 ژانویه 2017

info@iranazad.info

http://www.iranazad.info

 

 
بازگشت به صفحه اول  
 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران