بازگشت به صفحه اول  
 
 

تنها در  جمهوری اسلامی اعدام 21 نفر در 48 ساعت امری عادی محسوب میشود

یک سیاستمدار آلمانی در دورانی که آیت الله خمینی هنوز در قید حیات بود ابراز داشت: "من هیتلر و استالین و خمینی را خوار میشمارم، چون آنها نابود کننده انسانها هستند". به راستی هم باید آیت الله خمینی را مسئول دانست که حکومتی را پایه گذاشت که از آن جز کشتار، اعدام، تهدید، سرکوب، گروگان گیری، چپاول اموال عمومی و تخریب روز افزون کشور کاری ساخته نیست.

گزارشات رسیده حاکی از آنست که 21 نفر در 48 ساعت در ایران اعدام شده اند. علت، در مواردی قاچاق مواد مخدر و در موارد دیگر قصاص ذکر شده است. آگاهان میدانند که در شرائط فقر و بیکاری که در اثر سیاست های جمهوری اسلامی بر کشور حاکم است، بسياري به دليل كمبود‌هاي معیشتی، بيكاري، مشكلات اجتماعي و غیره چاره ای جز دست زدن به عمل نکوهیده قاچاق مواد مخدر نمی بینند. برخی حتی با علم به مجازات اعدام، براي نجات خود و خانواده از فقر، تن به اين كار مي‌دهند.

این واقعیت وحشتناک که قدرتمداران جمهوری اسلامی خود مستقیما در امر قاچاق مواد مخدر سهیم اند را آقای عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور جمهوری اسلامی در هفته گذشته با صراحت بیان داشت. وی گفت: گردش مالی سالانه تجارت مواد مخدر در ایران ۲۰ هزار میلیارد تومان است و بخشی از پول‌های ناشی از تجارت مواد مخدر در حوزه سیاست، انتخابات و انتقال قدرت سیاسی در جمهوری اسلامی مصرف میشود.

با چنین موضعگیری رسمی لازم است که سازمان ملل متحد که در چارچوب برنامه مبارزه با قاچاق مواد مخدر تا کنون میلیونها دلار به دولت ایران پرداخته است، در ادامه این پرداخت ها تجدید نظر نماید.

سران نظام نیز خود اذعان دارند که اعدام تا کنون هیچگونه تاثیر بازدارنده ای در امر گسترش قاچاق مواد مخدر نداشته است. علت روشن است زیرا موتور اصلی گسترش قاچاق خود "قاچاقچیان حکومتی" هستند که هیچگاه جزو دستگیر و اعدام شدگان نبوده اند. آنها حتی در آزادی کامل پولهای بدست آمده از قاچاق را صرف مبارزات انتخاباتی نموده و هر جا نیز که لازم میدانسته اند رشوه داده و یا سود آن را بین خود تقسیم کرده اند. تنها فرودستان بیرون از دائره حکومتی بوده اند که می بایستی تحت عنوان مبارزه با مواد مخدر به صورت جمعی اعدام شوند.

جامعه ایران در 36 سال گذشته شاهد بوده که این رژیم قادر نیست گرهی از مشکلات مردم بگشاید. در همه زمینه ها مشکلات مردم و کشور را افزایش داده و جامعه را به سوی بحران سوق داده است. سران نظام با اینکه کلیه طرح ها و برنامه های خود را با شکست مفتضحانه روبرو می بینند، همچنان با این تصور که میتوان با رعب و سرکوب و افزایش فشار بر مردم بقاء نظام را تضمین نمود، به این اقدامات ادامه میدهند. اعدام قاچاقچیان غیر حکومتی مواد مخدر بخش مهمی از این اقدامات در جهت ایجاد وحشت و ترور میباشد.

سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور ضمن محکوم دانستن هرگونه اعدام بویژه اعدامهای ناعادلانه و جنایت آمیز جمهوری اسلامی بار دیگر اعلام میدارد که بدون پایان دادن به نظام فاسد و جنایتکار جمهوری اسلامی، مردم ایران به آزادی، تحقق حقوق خویش، آبادی و پیشرفت و تعالی دست نخواهند یافت.

سازمانهای جبهه ملی ایران درخارج از کشور

5 اسفند 1393 برابر 24 فوریه 2015

info@iranazad.info

http://www.iranazad.info

 
 
بازگشت به صفحه اول  
 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران