بازگشت به صفحه اول  
 
 

اطـــــلاعـــیه

هموطنانی که انتشارات سازمانهای  جبهه ملی ایران در خارج از کشور را دنبال میکنند، میدانند که این سازمان از آغاز تا کنون کلیه بیانیه های جبهه ملی ایران را تکثیر و در میان هموطنان داخل و خارج از کشور انتشار داده است. برای ما مسلما تنها آن اعلامیه و پیام هائی قابل انتشار است که از طریق تشکیلات و ارگانهای مسئول جبهه ملی ایران بدست ما رسیده باشد. چه در غیر اینصورت هر فرد یا گروهی میتواند به انتشار بیانیه هائی به نام جبهه ملی ایران دست بزند.

بطور مشخص بیانیه هائی که از طرف فرد یا گروهی بنام "دفتر مردمداری جبهه ملی ایران" انتشار مییابد برای ما فاقد اعتبار است، چون مسئولین سازمان و ارگانهای جبهه ملی ایران در بیانیه های مکرر، که آخرین آنها بیانیه شورای مرکزی جبهه ملی ایران به تاریخ سی و یکم شهریورماه 1390 که متن آن در زیر آمده است میباشد، تاکید نموده اند که در جبهه ملی ایران ارگانی به نام دفتر مردمداری وجود ندارد.

سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

بیست و پنجم اردیبهشت 1392 برابر پانزدهم مه 2013

info@iranazad.info

http://www.iranazad.info/

 

 

استقرار حاکمیت ملی هدف جبهه ملی ایران است

 

اطلاعیه شورای مرکزی جبهه ملی ایران

 

بدین وسیله به اطلاع وسایل ارتباط جمعی و عموم هموطنان میرساند که کلیه انتشارات این سازمان توسط روابط عمومی هیئت اجرائیه جبهه ملی ایران منتشر میگردد و انتشار از هر طریق دیگر سوء استفاده از نام جبهه ملی بوده و به منظور صدمه زدن به شئون و مقررات تشکیلاتی صورت میپذیرد. و مجددا تاکید مینماید که ارگانی به نام دفتر مردمداری در جبهه ملی ایران وجود ندارد.

 

سی و یکم شهریور ماه 1390

تهران – شورای مرکزی جبهه ملی ایران

 

 
 
بازگشت به صفحه اول  
 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران