بازگشت به صفحه اول  
 
 

اولین کنگره سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور - شاخه اروپا

مبارزه برای صلح و دموکراسی

6 و 7 آبان 1391 برابر با 27 و 28 اکتبر 2012

در کلن آلمان

اعضا و هواداران سازمانهای جبهه ملی ایران در اروپا اولین کنگره خود را در روزهای 6 و 7 آبان 1391 برابر با 27 و 28 اکتبر 2012 در کلن آلمان برگزار میکنند. از آنجائی که حمله نظامی و خطر جنگ ایران را تهدید میکند هیات تدارکات عنوان "کنگره مبارزه برای صلح و دموکراسی" را برای این نشست پیشنهاد نموده است. همچنین چند سخنرانی در این زمینه انجام خواهد گرفت که این موضوع را در مرکز توجه قرار میدهند. هیات تدارکات کوشش خواهد نمود این سخنرانی ها و روال کار کنگره را از طریق اینترنت در اختیار عموم قرار دهد.

آغاز کنگره ساعت 13:30 روز شنبه 27 اکتبر و پایان آن ساعت 16:00 روز یکشنبه 28 اکتبر خواهد بود.

از علاقمندان به شرکت در این کنگره تقاضا داریم تا حد اکثر 12 اکتبر شرکت خود را از طریق آدرس اینترنتی به هیات اجرائی اعلام نمایند تا دعوتنامه و سایر اطلاعات تدارکاتی مانند محل برگزاری نشست و برنامه آن برای ایشان ارسال شود.

هیات اجرائی برای تشکیل این کنگره نیازمند کمک های مالی اعضا، هواداران و سایر دوستداران صلح و دموکراسی در ایران میباشد. دوستانی که مایل به کمک هستند لطفا از طریق آدرس اینترنتی زیر با هیات اجرائی تماس بگیرند.

محل برگزاری کنگره دهکده لایشلینگن در فاصله 20 کیلومتری شهر کلن میباشد. قیمت شام (شنبه)، خواب، صبحانه و ناهار (یکشنبه) برای هر نفر بالغ بر 35 یورو است.

سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

10 مهر 1391 برابر اول اکتبر 2012

 info@iranazad.info

http://www.iranazad.info

 
 
بازگشت به صفحه اول  
 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران