بازگشت به صفحه اول  
 
 

اطلاعیه سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

اخیرا بیانیه ای از طرف ارگان غیر موجودی بنام "دفتر مردم داری جبهه ملی ایران" بمناسبت قیام سی تیر انتشار یافته که بجای امضاء سازمان یا مسئولین آن، اسامی اعضاء شورا و مسئولان سازمانهای صنفی و برخی از اعضا جبهه ملی ایران را در پای آن ردیف نموده است. بنظر میرسد منتشر کنندگان این متن قصد دارند با ردیف کردن اسامی اعضا شورا و دیگر ارگانهای جبهه ملی ایران چنین وانمود نمایند که ارگان موهوم "مردم داری" سخنگوی جبهه ملی ایران است. قابل توجه است که دو سال پیش از این در بیانیه ای که از طرف آقای ادیب برومند، رئیس شورای مرکزی و هیئت رهبری جبهه ملی ایران (مورخ 7/ 11 /1389) در این مورد صادر شد، وجود چنین نهادی رسما تکذیب شده است، معذالک مجددا شاهد این هستیم که تحت عنوان موهوم "دفتر مردم داری جبهه ملی ایران" مطالبی انتشار میابد که تنها سبب ایجاد بی اعتمادی و سردرگمی در میان اعضا و هواداران جبهه ملی و سایر علاقمندان در داخل و خارج از کشور میگردد.

برای استحضار هموطنان عزیز متن اطلاعیه جبهه ملی ایران را مجددا در پائین منتشر می نمائیم تا هر گونه سوء تفاهمی در این مورد برطرف گردد. لازم به تاکید نیست که سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور چنین اعمال ضد تشکیلاتی و تفرقه افکنانه را در این شرایط حساس کشور ناسالم دانسته آنرا شدیدا محکوم مینماید.

هیات اجرائی سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

مهندس کامبیز قائم مقام ـ مهندس بهمن مبشری - دکتر همایون مهمنش

پنجم مرداد 1390 برابر بیست و هفتم ژوئیه 2011

info@iranazad.info

http://www.iranazad.info/

 

اطلاعیه جبهه ملی ایران

هموطنان عزیز

در تاریخ 7 /11 /89 اعلامیه ای تحت عنوان «سقوط ارزش پول ملی» و با امضای «شورای مرکزی جبهه ملی ایران» در برخی از سایت های اینترنتی انتشار یافته، که صرفنظر از محتوی و مفاد آن کاملا بدون اطلاع و تصویب شورای مرکزی بوده و از نظر جبهه ملی ایران جعلی میباشد و از درجه اعتبار ساقط است.

ضمنا به آگاهی میرساند که در جبهه ملی ایران دیگر نهادی به نام «دفتر مردم داری» که ارسال کننده آن اعلامیه بوده است وجود ندارد و از این پس انتشارات جبهه ملی ایران فقط به نام روابط عمومی هیئت اجرائیه جبهه ملی صورت میپذیرد.

تهران – رئیس شورای مرکزی و هیئت رهبری جبهه ملی ایران

ادیب برومند

7/ 11 /1389

 

 
 
بازگشت به صفحه اول  
 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران