بازگشت به صفحه اول  
 
 

بمناسبت اعتصاب غذای زندانیان سیاسی بند 350 اوین

اعتصاب غذای شما مبارزین راه آزادی ایران برای توجه دادن جهانیان به وضع فاجعه آمیز زندانهای جمهوری اسلامی و جان باختن هم بندانتان، نمونه مقاومت در مقابل دیکتاتوری و مبارزه برای آزادی و رعایت حقوق انسانی است.

شما که به دلیل فعالیت های اجتماعی و اهداف آزادیخواهانه تان در زندان بسر میبرید، دائما در معرض یورش های وحشیانه همراه با توهین و تهدید و ضرب و شتم قرار دارید. وضع نابسامان تغذیه و بهداشت، جلوگیری از مداوای زندانیان بیمار، بیخبر گذاشتن بستگان، و سایر تضییقات مانند انفرادی، تبعید، انتقال به بند جنایتکاران و تجاوز به زندانیان، شما را با شدیدترین شکنجه های جسمی و روانی روبرو ساخته است. در این شرائط عده ای از زندانیان توسط عمال رژیم به قتل رسیده اند و  عده ای دیگر اقدام به خودکشی نموده اند.

مسئولیت این جنایات گسترده و نقض فاحش حقوق بشر علیه شما و بخش های بزرگی از مردم ایران، مستقیما با سران نظام و در راس آنها علی خامنه ای است. آزادیخواهان و طرفداران حقوق بشر در سراسر دنیا با اعلام خبر اعتصاب غدای شما توجه جهانیان را معطوف این جنایات نموده و بار دیگر خواهان محاکمه مسئولین آن در دادگاه های بین المللی به اتهام جنایت علیه بشریت گردیده اند.

سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور ضمن پشتیبانی از اعتصاب غذای شما خاطر نشان میسازد که ملت ایران، امروز بیش از همیشه به فرزندان از خودگذشته و فداکار خود برای غلبه بر دیکتاتوری و مستقر ساختن آزادی نیاز دارد. مضافا اینکه اعتصاب غذای شما در اعتراض به جنایات رژیم و افشاء شرائط غیر قابل تحمل زندانها موفق بوده است. در این شرائط از شما انتظار داریم که به اعتصاب غذای خود پایان دهید. بدون تردید این مبارزات تا زمانی که آزادیخواهان ایران به هدف والای خود که دستیابی به آزادی و امنیت برای همه ایرانیان است، نرسیده اند، در همه سطوح ادامه خواهد داشت.

هیات اجرائی سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

مهندس کامبیز قائم مقام ـ مهندس بهمن مبشری - دکتر همایون مهمنش

چهارم تیرماه 1390 برابر بیست و پنجم ژوئن 2011

info@iranazad.info

http://www.iranazad.info/

 

 
 
بازگشت به صفحه اول/A>  
 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران