بازگشت به صفحه اول  
 
 

 

حمله مرگبار اراذل و اوباش نظام به هاله سحابی در مراسم تشییع جنازه پدرش عزت الله سحابی

 وحشت از گسترش اعتراضات مردم علیه حکومت به کشته شدن هاله سحابی منجر شد

طبق اخبار رسیده بانو هاله سحابی فرزند عزت الله سحابی که با مرخصی از زندان در مراسم خاکسپاری پدرش عزت الله سحابی شرکت میکرد با ضربه به شکم و ریه مورد حمله مزدوران جمهوری اسلامی قرار میگیرد و پس از انتقال به بیمارستان جان میسپارد.

هاله سحابی در 14 مرداد 1388 در میدان بهارستان و در تجمعی که در مخالفت با برگزاری مراسم تحلیف محمود احمدی‌نژاد در خیابان‌های اطراف مجلس تشکیل شده بود در حالی که سر و صورتش از زخم باتوم خون آلود بود توسط مزدوران رژیم بازداشت شد و پس از آن به دو سال حبس محکوم گردید.

این روزها وحشیگری های اراذل و اوباش جمهوری اسلامی در برخورد به منقدین، زندانیان سیاسی، خانواده های ایشان و خانواده های شهدا ابعاد تازه ای بخود گرفته است. روشن است که مسئولیت تمامی این جنایات ضد انسانی بر عهده حکومت ولی فقیه است. دیگر همه میدانند که او نماینده خدا روی زمین نبوده، بلکه دروغگوئی حقیر، بی وجدان و جاه طلب است که برای ماندن بر اریکه قدرت به چماقداران حکومتی میدان میدهد و برای حفظ پایه های پوشالی قدرت خود حال و آینده مردم این کشور را در معرض نابودی قرار داده است. علی خامنه ای و حکومت اوباشان میخواهند با ایجاد جو ترور و وحشت ادامه حکومت خویش را میسر سازند. آنها از سرنوشت دیکتاتوری ها در منطقه کوچکترین درس عبرتی نمیگیرند. مردم ایران جنایاتی را که ولی فقیه و سایر روحانی نمایانی که دست اراذل و اوباش را به جان و زندگی مردم این کشور باز گذاشته اند هیچگاه فراموش نخواهند کرد و جنایتکاران این رژیم را در اولین فرصت به جرم جنایت علیه بشریت به محاکمه خواهند کشید.

هیات اجرائی سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

مهندس کامبیز قائم مقام ـ مهندس بهمن مبشری - دکتر همایون مهمنش

یازدهم خرداد 1390 برابر اول ژوئن 2011

info@iranazad.info

http://www.iranazad.info/

 
 
بازگشت به صفحه اول/A>  
 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران