بازگشت به صفحه اول  
 
 

 

نوروزتان خجسته باد

امسال در شرائطی به استقبال نوروز، جشن ملی ایرانیان، میرویم که جنایت و سرکوب حکومت دینی ما را به سوگ شهیدان راه آزادی نشانده، شمار زیادی از مبارزین در زندان و بسیاری در زیر شکنجه بسر میبرند، حکومت اعتراض مسالمت آمیز مردم را با زندان، شکنجه، تجاوز، گلوله و اعدام پاسخ میدهد و فقر، بیکاری و گرانی، فقدان عدالت و امنیت زندگی را بر مردم، بویژه تهی دستان جامعه تلخ و تباه کرده است. ما با خانواده شهدا و زندانیان سیاسی احساس همدردی و همبستگی میکنیم.

دراین لحظات تاریخی ما شاهد مبارزات پیگیر و دلاورانه مردم خاورمیانه و شمال آفریقا میباشیم. دیکتاتورها و دیکتاتوری ها روز بروز در برابر مبارزات مصمم مردم یا فرو میریزند، یا عقب می نشینند و مردم مصمم تر از همیشه بی توقف برای احقاق حقوق و آزادی های خویش به پیش میروند. آزادی ملل خاورمیانه و شمال آفریقا در کنار رهائی سایر ملل از حکومت های دیکتاتوری، قدم مهمی در جهت حفظ صلح جهانی خواهد بود.

نوروز با همه زیبائی های بهار فرا رسیده و زمستان را پشت سر گذارده ایم. بکوشیم با همبستگی و اتحاد، برای استقرار یک حکومت ملی و نظام جمهوری متکی به آراء مردم بهار آزادی واقعی را هر چه زودتر در سرزمینمان تجربه کنیم. نظامی که در آن آزادی، دمکراسی و جدائی دین از حکومت ضامن آسایش، رفاه و امنیت مردم ما باشد.

نوروز را به شما هموطنان عزیز تبریک میگوئیم و برایتان در سال نو آروزی سلامتی، شادکامی و پیروزی داریم!

هیات اجرائی سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

مهندس کامبیز قائم مقام ـ مهندس بهمن مبشری - دکتر همایون مهمنش

بیست و هشتم اسفند 1389 برابر نوزدهم مارس 2011

info@iranazad.info

http://www.iranazad.info/

 
 
بازگشت به صفحه اول/A>  
 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران