بازگشت به صفحه اول  
 
 

سقوط دیکتاتوری ها اجتناب ناپذیر است

در پشتیبانی از تظاهرات 25 بهمن

ملت شریف ایران!

سقوط دیکتاتوری ها در منطقه خاورمیانه شتاب گرفته و جهان در فاصله کوتاهی شاهد پیروزی های مردم مصر و تونس علیه دیکتاتوری های حاکم است. مبارزات این ملت ها با هدف کسب حقوق و آزادیها و استقرار آزادی و دموکراسی هنوز ادامه دارد. ویژگی این مبارزات، حضور مسالمت آمیز مردم در مراکز شهرهای بزرگ برای اعتراض به دیکتاتوری و نشان دادن قدرت بی پایان خویش است که علی رغم سرکوب و سایر تمهیدات دیکتاتوری در آخر آن را به زانو در می آورد.

شما با خلاقیت تمام با این شیوه به مبارزه علیه دیکتاتوری برخاستید و طلایه دار تلاش برای احقاق حقوق خود در خاور میانه بودید. اما مبارزات گسترده شما با سرکوب وحشیانه حکومت ولی فقیه روبرو شد. همان حکومتی که امروز ریاکارانه خود را حامی مبارزات مردم مصر و تونس قلمداد میکند.

حضور فعال شما در تظاهرات روز 25 بهمن به جهانیان نشان خواهد داد که ادامه ذلت و حقارت ناشی از سکوت در برابر حاکمان فاسد و خودکامه را نپذیرفته و عزم خود را جزم کرده اید که برای احقاق حقوق خود به مبارزه تان تداوم بخشید. باید به جهانیان نشان داد، ملتی کهن سال که بیش از یک قرن پیش برای اولین بار با انقلاب مشروطه حکومت قانون را در خاورمیانه مستقر ساخت، امروز هم تا استقرار آزادی، دمکراسی، جدائی دین از حکومت و روی کار آمدن یک حکومت ملی متکی به آراء مردم، به مبارزه خود همچنان ادامه خواهد داد.

هیات اجرائی سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

مهندس کامبیز قائم مقام ـ مهندس بهمن مبشری - دکتر همایون مهمنش

بیست و سوم بهمن 1389 برابر دوازدهم فوریه 2011

info@iranazad.info

http://www.iranazad.info/

 

 
 
بازگشت به صفحه اول  
 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران