بازگشت به صفحه اول  
 
 

پیام به تحصن کنندگان در شهر پاریس، روزنامه نگاران و فعالان سیاسی ایرانی،

در اعتراض به سرکوب و اعدام در ایران

سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور بهترین درود های خود را به روزنامه نگاران و فعالان سیاسی عزیز تحصن کننده در شهر پاریس، تقدیم میدارد. این مبارزین آزادیخواه برای اعتراض به سرکوب و اعدام در ایران به تحصن نشسته اند تا توجه مردم جهان را به جنایات حکومت در ایران معطوف دارند.

جمهوری اسلامی حکومت روحانیون و نظامیان فاسدی است که برای ادامه حیات خود بهر جنایتی دست میزنند. سران حکومت در تقلب ننگین خود در اتنخابات اخیر ثابت نمودند که برای رای و نظر مردم پشیزی ارزش قائل نیستند. آنها خود را نماینده خداوند قلمداد نموده و بابخرادنه تصور میکنند که میتوانند بدون گردن گذاشتن به خواست مردم همچنان به حکومت ادامه دهند. این اقلیت بر قدرت نشسته هرگز مورد اعتماد اکثریت بزرگ مردم ایران نبوده و نیست. حکومت جهل و زور برای ادامه حیات خود راهی جز سرکوب مردم معترض، زندان، شکنجه زندانیان سیاسی، تجاوز به آنان و اعدام نمیشناسد.

اقدام شما برای افشاء این رژیم و رساندن صدای اعتراض مردم ایران به جهانیان بسیار بجا و مورد احترام است. ما در خارج از کشور همیشه وظائف مهمی را در پشتیبانی از مبارزات درون کشور بعهده داشته ایم. مردم آگاه ایران در بیش از صد سال گذشته برای آزادی، دموکراسی و جدائی دین از حکومت مبارزه کرده اند و تا رسیدن به این اهداف از پای نخواهند نشست.

برای تحصن شما آرزوی موفقیت داریم.

هیات اجرائی سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور

مهندس کامبیز قائم مقام ـ مهندس بهمن مبشری - دکتر همایون مهمنش

چهارشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1389 برابر نوزدهم ماه مه 2010

info@iranazad.info

http://www.iranazad.info/


 

 
 
بازگشت به صفحه اول  
 

ارسال به: Balatarin بالاترین :: Donbaleh دنباله :: Twitthis تویتر :: Facebook فیس بوک :: Addthis to other دیگران